KB
Soru Sahibi
21 Kasım 2012 00:35

Sırt Fıtığı

Merhaba Aybars Bey Altı ay önce çektirfiğim mr sonucunda T9-10 disk aralığında sol mediolater kraniale doğru uzanım gösteren disk sekestrasyonu saptanmıştır, sekestre diskdural saka sol sinir köküne bası yapmaktadır. Anterior BOS mesafesi kapalıdır diye devam eden mr sonucunda sırtımda fıtık olduğu ve ameliyat olmam gerektiğini söyleyen bir grup beyin cerrahı ile olmamam gerektiğini söyleyen diğer grup beyin cerrahları arasında kaldım. Ancak iki gün önce çektirdiğim MR da fıtık yok !! Bu seferde omuriliğimin genişlediği söylendi ve ben bunun ne anlama geldiğini dahi soracak takatta değilim. Bir sürü doktor ile görüştüm ama elde var sıfır üstüne üstlük sırt ağrılarımda devam ediyor lütfen yardımcı olun. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Aybars Akkor
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Özellikle sırt fıtıkları ameliyat olmadan yok olabilir, ama ağrılarınız geçmez. Size antaljik trak ve kryoprakti uygulayabiliriz. Karar vermek için sizi ve MR'ınızı görmemde yarar var. Hafta içi 11-18, cumartesi 11-14 saatleri arasında Beşiktaş Fulya?daki muayenehanemde (Hakkı Yeten cad 13 Fulya Terrace Kat M3 Fulya - Şişli) hasta bakıyorum. İlk fırsatta bekliyorum. Dr Aybars AKKOR *** *** **/ *** *** ** / *** *** **

21 Kasım 2012 16:55