13 Ocak 2017 09:25

Sırt ağrısı

Merhabalar doktor hanım . 25yaşında bayanım .Yaklaşık beş Aydır sırtımın sağ tarafında ara ara uyuşukluk karıncalanma tarzı bir problem yaşamaktayım . Son birkaç gündür bu karıncalanma artmış bulunmakta ve sağ kolumda da bir ağrı mevcut . Şimdiden yardımınız için teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fuldan Aktaş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

MERHABALAR ŞİKAYETLERINIZ IYI BIR NÖROLOJIK MUAYENE SONRASINDA AÇIKLIĞA KAVUŞTURULABILINIR. GEREKIRSE ISTENECEK TETKIKLERLE KESIN SONUCA ULASILIR

18 Ocak 2017 10:51