14 Aralık 2013 00:01

sırt agrısı

hocam merhaba eşim için sorum yaş 65 1 ay önce sırt agrısıyla doktora götürdük gece sırt agrısı tuttu acile gittik kan tahlili akciğer filmi çekildi temiz çıktı doktor kas gevşetici agrı kesici verdi fayda etmedi dahiliye gittik ulturason kan tahlili yaptı sırt agrısını kansızlığa bagladı annem akdeniz anemisi taşıyıcısı dahiliyeci benexol 12 verdi ferosanol verdi agrı kesici verdi onunda hiç faydası olmadı fizik doktoruna götürdük igneler verdi oda fayda etmedi annem devamlı sırt agrısından şikyetçi bizde hocam ne yapacagımızı şaşırdık siz bize nasıl bir yol izlememizi tavsiye edersiniz hangi branş hangi tahliller hangi tavsiyelerde bulunursunuz bize hocam yardımcı olursanız çok seviniriz görüş ve tvsiyeleriniz için çok teşekkürler iyi akşamlar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Candan Hundemir
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Öncelikle geçmiş olsun. Bir sırt emarı iyi olur. Sonucunu yazarsınız. .

14 Aralık 2013 21:16