Es
Soru Sahibi
18 Şubat 2016 20:36

Sinüz lifting

Hocam merhabalar annemin 2 aydır süren üst damak ağrıları var ve baının tam arkasına vuruyo ağrıdı.beyin tomografisi temiz çıktı.diş hastanesinde film çekildi sinüz ve damaklar yakınlaşmış operasyon için üniverste hastanesine gidin dedike antibiyotik kullandı ağrı kesiciler hiç fayda etmedi.tekrar gittik sinüs lifting dediler fakat bu ağrı sancı yapmaz dediler.takma dişler yapıyor olabilirmi üst damaklarda kızarıklık var.yada bu sinüz damak yakınlaşması sancıya sebep olurmu çok çaresizim bu ameliyatı olursa sancıları geçiçekmi.ne yapmamız lazım

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serdar Kırıcı
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

sinüs liftle alakalı bir durum değil üniversitede çene cerrahisi bölümüne başvurmanızı tavsiye edebilirim

19 Şubat 2016 01:44