bl
Soru Sahibi
31 Ocak 2014 07:18

sinir kesigi

merhaba gectigimiz kurban bayraminda avucumun icine bicakgin sivri ucu batti buyukbirkesidegidi fakat derinligini farkettim onemsemedim kendiliginden gider diye ve yaram kapandi sonra serce parmagimda agri hissetmeye basladim uyusmalar basladi ve o parmagimi kullanamiyorum agri yapiyor kullandigim zaman aylardan sonra doktora gittim ve sinire nokta atisi yapmissin siniri kesmissin fakat fakat cok zaman gectigi icin bu sinir ölmüs dedi ya ayaktan yada elden sinir alip yama yapicaz dedi sonra bana b12vitamini verdi hucre buyutmesi icin 6aylik bu vitamin ölmus siniri buyuturmu ve ameliyat sartmidir olmazsam ilerde negibi sorunlarla karsilasirim tesekkuer ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Leyla Arvas
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhabalar B vitamini sinir iyileşmesi için gereklidir. Tedaviyi mutlaka alın, uygun dozunda hiçbir zararlı etkisi olmaz. 6 ay sonunda ameliyata ihtiyacınız olup olmayacagı belli olur. Ameliyat eger kullanamiyorsanız parmagınızı, gerekli. Vitamin iyi gelirse devam edip görmek daha iyi diye düşünüyorum. Saygılar

1 Şubat 2014 15:36