öf
Soru Sahibi
30 Aralık 2015 18:52

sıkıntı anksiyete

sayın doktorumuz ben lyrıca 600.solian 400.stablon37.5.remeron45mg kullanmaktayım ve iyiyim anksiyete agorafobi gibi ufak takıntılar obsesyon hastalıklarım bu şekilde kilom 100 boyum 1.73 kiloluyum benim merak ettiğim bu kadar ilaç içmem bana ileride bir hastalığa yakalanmama sebeb olurmu biraz korkuyorum doktorum yaşım 34 saygılar sunar mübarek ellerinizden öperim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kullanmakta olduğunuz ilaçlara bağlı ileride bir sağlık sorunu olma ihtimali düşük ama sizde asıl sorun kilo. Fazla kilolar nedeniyle ileride bazı sağlık sorunlarız ortaya çıkabilir. Bu nedenle kilo vermenizi öneririm. Kullanmakta olduğunuz Remeron ilacı da kilo artışı yapma ihtimali olan bir ilaçtır. Gerekirse doktorunuzla bu ilacın değiştirip değiştirmeyeceğini konusunda görüşebilirsiniz. Saygılarımla.

2 Ocak 2016 13:43