YB
Soru Sahibi
22 Şubat 2018 23:59

sık idrara çıkma

merhaba hocam ben 21 yaşındayım yaklaşık 2 senedir sık idrara çıkıyorum 1 bardak su içsem 5 dkda bir idrarım geliyor tuvalete çıkıyorum idrarımın rengi bembeyaz içtiğim su gibi mesanem tam boşalmıyor gibi hissediyorum ve idrar yapmaya 5-10 saniye geç başlıyorum gelmesi için zorluyorum ve yaptıktan sonra bazen oturur pozisyonda ıkınarak durmadan idrar yapıyorum kesik kesik ve bazen yanma oluyor ayrıca köpüklü oluyor geceleri tuvalete kalkmıyorum ama sabahları o bölgede yanmayla uyanıyorum geceden gelen idrarımı tuttugumdan galiba yardımcı olurmusunuz su içmeye korkuyorum artık.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bir idrar tetkiki, ultrasonografi ve işeme testi yapılması gerekir. Bu nedenle bir üroloji merkezine başvurmanızı öneririm.

23 Şubat 2018 12:12