7 Temmuz 2017 04:11

Sık idrar masturbasyon

((((Hocam tekrardan sormak zorunda kaldim çünkü antidepresanlari baslayali henuz 4 gün oldu ama bu problem 1 aydir var ))) 1 ay önce gun icerisinde aniden idrara çıktığımda rahatlayamadigimi farkettim idrarimi yapiyordum lakin gecmek bilmeyen bir idrar hissi vardi sonradan azaldi bu durum ama hala sık idrar problemim var 4 haftadir tam geçmedi bu surecte aklim hep ürogenital bölge de oldu üroloji uzmanina gittm 2 hafta önce uriner tomografi ultrason cekildi kan ve idrar tahlili yapildi ancak doktor hicbiseyin yok gecici bi durum dedi cipro kullaniyordum doktor kullanma dedi boşuna ekstradan monurol kullandim bir doz (o surecte fazla stresliydim uzun zamandir ve sik masturbasyon yapiyordum) suan hala sik idrar devam ediyor(günde 8 9 ilk olduğunda 15 20 defa cikiyodum) ve masturbasyon sirasinda eski kasilmalar olmuyor gibi tam meni fiskirmiyor idrar da agri yanma vs yok meni de yapisal degisiklik yok yani sizce kronik prostatit midir(prostat sivisindan lökosit ölçtürmeli miyim yoksa ampirik antibiyotik tedavisi mi uygundur) yoksa prostat cevresi dokularda vs geçici bir enflamasyon mu olustu kaslari zorlamaktan prostatit olmaktan cok korkuyorum yardimci olursaniz sevinirim (şuan psikiyatrik tedavim geregi tranko buskas ve antidepresan kullaniyorum 4 gündür)

1 cevap
Cevaplar (1)

Ömer Bey Merhaba. Kronik prostatit açısından araştırılabilir. İyi çalışmalar.

7 Temmuz 2017 07:21