ka
Soru Sahibi
16 Ağustos 2015 14:47

sezeryan ameliyatı

Ben 1.5 yil ara ile iki sezeryan oldim 2.de doktor yapisma vardi birde dikerken dokularinda yirtilma oluyordu dedi baskada bir uyarida bulunmadi.bu yapisma nedir hocam 4 sene gecti duzelmismidir cok uzgunum bu benim basimdami tek.son sezeryandan 4 yil gecti 3. Sezeryan dusunebilirmiyim.erzurumda kafami cok karistirdilalar bazi doktorlar hcbirsey olmaz yapisma yapan cerrahin yeteneksizligi dedi bazilarida tehlikeli 3. Sezeryan tehlikeki lutfen lutfen yarfimci olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Emine Kanmaz Süthan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ayşe hanım her sezeryandan (daha dogrusu karın ameliyatlarından )sonra az veya çok yapışıklıklar olur.Bunun derecesi sizin kişisel yapınızla alakalıdır.doktorunuzun yeteneksizliğiyle alakalı değildir.Birde çok sık aralarla gebe kaldınız bunun etkisi büyük.Aradan 4 yıl geçmiş dikkatli bir takiple 3 cüyü deneyebilirsiniz bence.Ama tabii size eniyi bilgiyi son ameliyatınızı yapan doktor arkadaşım verir.Selamlar

17 Ağustos 2015 09:32