EL
Soru Sahibi
14 Kasım 2011 22:03

seyirme ve ağrı

sayın hocam,benim yaklaşık 8 yıldır dizlerimden aşağıdaki ayak baldırlarımda ve ayaklarımda inceden inceye bazen gözle görülebilen seyirmeler ve arasıra da ağrılar mevcut. Bu seyirmeler sabah aksam,hareket edeyim etmeyeyim devamlı mevcut. 1,5 sene önce doktora gittim emg çektirdim temiz çıkmıştı.2 senede bir emg yapalım takip etmek için demişti.birde beyin filmi çektiler oda temiz çıktı.Sende şuan için bir güçsüzlük,yürüme bozukluğunda yok dediler,bu hastalığın geçebilirde senlede yaşayabilir demişti.Sayın hocam yalnız bu seyirme ve ağrılara ilaveten,bende 9 aydan beri sol elimde avuçiçi ve sol el parmaklarımdada inceden gözle göremediğim seyirmeler(sanki elektriklenme gibi) ve ağrı da olmaya başladı. Sayın hocam benim hastalığımın durumu ne olabilir ,birde bu hastalığım bende bazen olan cinsel ilişkide sertleşme sorunu yaratabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim sayın hocam. iyi günler ve başarılar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nazire Afşar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

merhaba yakınmalarınız için yine bir nöroloji uzmanına gitmeniz ve yeniden EMG çekilmesi daha uygun olur. muayene etmeden daha fazla bir bilgi vermek doğru olmaz. geçmiş olsun

20 Kasım 2011 10:12