4 Kasım 2016 21:20

Seyirme el ayak uyuşması

Hocam mrblar benim 1 aydır geceleri vücudumda seyirmeler el ayak uyuşmaları ve şiddetli baş ağrılarndan dolayı doktora gittm mr çekildi sonucu teknk segital se t1 aksiyat t1 t2 ve dw1 koronal flair sekansları ile elde edilmiştir.diğer şeyler için olağandır yazıyor en son sağ maksiller sinüste mukozal kalınlaşma lehine görünüm mevcuttur yazlyor yardımlarınızı rica ederim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aycan Aydoğmuş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Bu sonuçlar normal olarak yorumlanabilir. Yinede hekiminiz tarafından değerlendirilmesi gerekir.

4 Kasım 2016 22:08