GM
Soru Sahibi
26 Mayıs 2017 22:50

sesleri aşırı yüksek gözümle gördüğüm şeyi hızlıymış gibi algılıyorum nedir?

Arada bir dururken sesleri çok yüksek,şiddetli gözümle gördüğüm şeyleri ise çok hızlı olarak algılıyorum ve aile bireylerimin sesleri yürüme sesleri gibi sesler geliyor kulağıma öyle bir şey yokken böyle sesler duyuyorum bu aralar çok daha fazla oluyor artık bundan sıkıldım bu hastalık nedir çok şikayetciyim hastalığın ismi nedir ve hangi bölüme görüneceğim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu şikayetlerle kısaca değerlendirmek gerekirse nöropsikiyatrik bir problem söz konusu gibi görünüyor öncelikle bi nöroloji muayenesi orada organik bi patoloji çıkmazsa psikiyatri kontrolü öneriririm geçmiş olsun...

26 Mayıs 2017 23:48