SI
Soru Sahibi
10 Ocak 2018 20:06

Adet sorunu

Merhabalar adetim biteli 10 gun oldu ve hala ara ara kahve rengi akinti yapiskan bir sekilde akmaya dvm ediyor acaba hamilemi kaldim atarax hapi kullaniyorum dusukmu yaptim bilmiyorum kasiklarimda agri var yardim lutfen

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun cinsel olarak aktifseniz bi gebelik testi yaptırmanızda fayda var. Atarax ile alakalı problem olacağını sanmıyorum. Test pozitif çıkarsa hemen çıkmazsa da yakın zamanda kadın Doğum poliklinik kontrolü öneririm geçmiş olsun

10 Ocak 2018 21:14