XX
Soru Sahibi
17 Mart 2017 04:45

SERTLEŞME OLMAMASI

HOCAM..MERHABALAR..HOCAM SORUM ŞU...BEN EVLİYİM 1..ÇOCUĞUM VAR....HOCAM BENDE ERKEN BOŞALMA SORUNU VAR..BUNUN İÇİN DOKTORA GİTTİM BANA Bİ TAKIM İLAÇ VE BAZI TAKTİKLER VERİLDİ..AÇIKCASI PEK Bİ İŞİME YARAMADI...AMA BENİM BU ARALAR EN BÜYÜK SIKINTIM KAFAYA TAKTIĞIM HOCAM..KASIĞIMDA AĞRI OLUYOR VE BU AĞRIYLA BİRLİKTE PENİSİMİN UC KISMINDA İÇTEN YANMA GİBİ ,Bİ ACI Bİ SIZI,UYUSUKLUK OLUYOR VE BU OLAY PENİSİMDE..SERTLEŞMEYİ ENGELLİYOR..SERTLEŞME OLMUYOR HOCAM..BUDURUM.....İLİŞKİ SIRASINDADA OLUYOR..TAM SERTLEŞMİYOR.....PENİSİMDE BİRAZ EĞRİLİK VAR HOCAM......AÇIKCASI BU DURUM BENİM PİSKOLOJİMİ BOZDU.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Yurt dışında olduğum için cevabım gecikti kusura bakmayın. Bu konunun araştırlması gerekir. FSH+Lh + Testosteron+ F.Testosteron. Prolaktin + E2 + . AZF gen delesyonu, Kromozom analizi gibi tetkiklere bakarak değerlendirmek gerekir. Bu arada sonuçlara göre eksikleri yerine koymak gerekir. Bu arada Benim Telefonum *** *** ** 38 Gelmek isterseniz mutlaka asistanımdan randevu alın. Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

29 Mart 2017 18:17