TS
Soru Sahibi
10 Nisan 2016 02:03

Sersemlik kayma hissi boyun

Hocam ensede olusan bi agri var bunla birlikte yaklasik 1 aydir suren bi sersemlik ve kayma hissi otururken falan kayiyomus gibi olma ya da uzanirken ayaktayken de ayni sorunlar gun icinde ara ara oluyo basin arkasinda olusan agri boyle kaslar kasilmis gibi bi agri ve bu bazen ceneden sakaklara dogru da oluyo sikistirma gibi norolojiye gidip anlattm doktorun da sorulari oldu cevapladm kan tahlilili yapildi b12 ye bagladi ama b12 ilacinin da pek faydasi olmadi ve de b12 nin boyle anidrn 1 ay icinde bu belirtileri verecegini ben de dusunmedim pek cunku b*** *** ** gibi bisi cikti cok dusuk kabul edilmiyo bu sanirsam boyunda bi agirlik hissi var hocam ayakta sabit durmaya calissam falan sarsilma yasiyorm hafif one arkaya gibi bunlar disinda pek bi belirti yok anksiyete bozuklugu teshisimdr var bu belirtiler norolojik bir hastaliga isaret eder mi mr a ihtiyac duymadi gittigm doktor sizce cekmek gerekir mi mr bi de mrda bi sorun yoksa sorun psikolojik diyip psikiyatra gitmem gerekir mi cunku anksiyete teshisi olmustu daha once simdiden cok tesekkur ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Bahadır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Ağrılarınız psikosomatik gibi duruyor.Bir beyin MR ı çektirin bir şey yoksa psikiyatriye gidin

16 Nisan 2016 00:14