YM
Soru Sahibi
1 Aralık 2013 15:55

septorinoplasti

merhaba hocam .2008de burnum kırılmıstı ve 2008 de burun strenaplasti amelıyatı oldum bunun sonucunda burnum daha kotu oldu ünu düştü .ozellıkle de nefes almakta zorlanıyorum.ve şu an burnumun şeklinden hiç memnun olduğum söylenilemez . ve bu sikayetler için doktora gittim doktor burnumu muane ederken bana hiç ameliyat olmusa benzemiyorsun ve ekledi ameliyatı yapan doktor hiç iyi yapmamıs dedi . daha önce burnumdan ameliyat olduğum için ve yeni yapılacak ameliyat zor bir ameliyat olacağını söyledi hem nefes alma ile ilgili promlemler hem de burun dıs sekli ile ilgili olduğu için . hocam acıkcası terdütlerim var ne yapmalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim saygılar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Nejdet Şişman
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhabalar daha önce yapılan ameliyatta ne kadar doku çıkarıldığı önemli destek dokularınız çok çıkarıldıysa yeni amlytta kıkırdak takviyesi gerekir sizi muayene etmediğim için durumunuzu bilemiyorum ancak 2.ci amlyatı yapacak dr arkadaşla her ayrıntıyı görüşüp ona göre karar vermeniz doğru olacaktır saygılarımla

2 Aralık 2013 12:52