13 Kasım 2014 12:45

selam

Selam Soner bey..bana bundan 5 ay kadar once panik bozukluk teshisi kondu ilac tedavim ve yanindada terapide aldim hersey iyiydi duzelmistim ama bn dr gitmeden iyi okdum diye kafama gore hapi biraktim 1 Ay icmedim hastaligim tekrarlamaya basladi bir haftadir ilaclarima tekrar dondum ama bende sadece kalp carpintisi halsizlik ve istahsizlik oluyor..ölum korkusu ve diger belirtiler yok bunlar ilaca tekrar baslamamdanmi oluyor ve tekrar terapi almalimiyim

2 cevap
Cevaplar (2)

Özlem Hanım merhaba, Düzensiz ilaç kullanımdan kaynaklı bu sıkıntıları yaşamanız muhtemel. Düzenli psikoterapi ve Hipnoz ile panik atak rahatsızlığını yenebilirsiniz. saygılarımla Tekrar geçmiş olsun

14 Kasım 2014 13:22
Soru Sahibi

Sorumu cevapladiginiz icin tsk ederim ilaclarima basladim bu arada gripte oldum terapiye tekrar baslayacagim ama terapistim 15 Gunluk yokmus malesef bu arada ogrendigim nefes eksersizlerini yapacagim

14 Kasım 2014 16:31

Rica ederim. iyi günler dilerim

16 Kasım 2014 10:10