ts
Soru Sahibi
5 Haziran 2016 00:43

Selam hocam

Slm Sezai bey..Bundan bir hafta önce sağ kasik bel ağrısı ile Dr gittim tit tahlilimde eritrosit ve lökosit hs 3_4 adet kanda WBC 11.81 çıktı tamografi de gaz ve sol overde 40x43mm bir kist çıktı ben apandistten suphelendim 7 dr gittim hepside apandist olmadığını söyledi ama içim rahat etmedi ağrım hala ara ara oluyor size sorum bu ağrılar psikolojik olabilirmi biraz evhamli biriyim birde kist ağrı yaparmı iyi geceler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Bazen yumurtalık kistlerine bağlı da bu ağrılar ortaya çıkabiliyor Sude hanım. Apandisit kronik bir hastalık değildir. Bu nedenle atlanma ihtimaliniz düşük. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu https://www.facebook.com/dr.sezai.leventoglu/ (*** *** ** (muayenehane tel & fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

13 Haziran 2016 22:45