PH
Soru Sahibi
17 Eylül 2011 23:30

seğirme ve ağrı neden olur

sayın hocam yaklaşık 2.5 yıldır bacak kaslarım ve vucudumun diger bölgelerinde segrimleler oluyor ve bununla beraber agrı ve sızlamalar var birçok tahlil film yaptırdım bi sonuç alamadım stres ilaçları ve nörapatik agrı ilaçları kullandım ama iyi gelmedi halen sorunlarım tekrar ediyor kasları zorladıgım bölgede hemem segrime oluyor ve ardından agrı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytekin Akyüz
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

muayene bazı kan değerler EMG tetkiki sonucu hastalığınıza tanı koyabilirim uygun ilacı bile yetrsiz doz ve sür almıiş olabilirsiniz hatta şikayetleriniz toksik nedenlere bağlı bile olabilir

24 Eylül 2011 12:01