fr
Soru Sahibi
27 Mart 2015 13:11

Sayın Hocam

Öncelikle belirteyim 21 yaşındayım ve çeşitli sindirim bozukluğum olduğunu düşünüyorum.Ne zaman acı veya hazmı zor birşeyler yesem karnımın alt kısmından anüse kadar bir yanma oluyor.Ve bu beni çok zorluyor sebebi sindirim zorluğumu boşaltım mı anlayamadım lütfen yardımcı olun..Arz ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Adnan GÖKÇEL
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

gastroenteroloji uzmanına görünün

27 Mart 2015 15:32