ks
Soru Sahibi
4 Ağustos 2014 23:48

sayın hocam, 5 yıldır elimde şiddetli ağrı var

hocam ortapedi fizik tedavi dahiliye bölümüne gittim. romatzimam yok kan sonuçlarım temiz fkt çok şiddetli ağrım var sağ elimde.bu aralar epeyce çoğaldı.hiçbir tanı konulmuyor ne yapacağım çok zor durumdayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuz Bak
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

e buyrun gelin bakalım çözelim burdan sana sihir mi yapacam ...

5 Ağustos 2014 13:24