KC
Soru Sahibi
24 Mayıs 2011 16:28

sayın doktorum annem lazerle katarakt ameliyatı oldu. mercek takıldı 3 gün

sayın doktorum annem lazerle katarakt ameliyatı oldu. mercek takıldı 3 gün oldu hala görmesi çok bozuk batma ve kaşınma var görememesi normalmi verilen ileçları tam olarak kullanıyoruz şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade
Göz Hastalıkları

merhaba katarakt ameliyatı erken dönemde bazen bulanık görmesi normal olabilir 2 haftaya kadar normale dönmesi beklenir.Sabırlı olun doktorunuz zaten takip edecektir. sağlıkça kalın

24 Mayıs 2011 22:05