DA
Soru Sahibi
23 Ocak 2018 21:23

Sarılık ve enfeksiyon

kan uyuşmazlığından kaynaklanan ve beraberinde gelen idrar yolu enfeksiyonu tedavisi en fazla kaç gün sürer bebeğim 10 günlük şuan hastahanede yatıyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hamit Okur
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

İdrar yolu enfeksiyonu tedavisi 7-10 gün sürer ancak kan uyuşmazlığı için bir süre vermek mümkün değildir. Kandaki bilirübin değerinin düşmesi her bebek için farklı şekilde gerçekleşir. Geçmiş olsun dileklerimle....

24 Ocak 2018 06:36