ÇŞ
Soru Sahibi
10 Nisan 2016 19:17

sarı avuç içi

Merhaba Benim oğlum Mayıs ayında 4 yaşına girecek , 2 ay oldu yuvaya başladı , bu sabah öğretmeni oğlumun buğday tenli olmasına rağmen avuç içlerinin sarı olduğunu söyledi ve bazen parmak uçlarının suda bekletilmiş gibi buruşuk gördüğünü söyledi. Ben hiç evde parmaklarını öyle görmedim , bana göre sarı olan bir yeri de yok ama kafama taktım...2 ay önce yuvaya başlamadan tükürük ve dışkı testi yapıldı bir sorun çıkmadı. Avuç içlerinin sarı olması neye delalet eder bana yardımcı olabilirmisiniz ? Teşekkür ederim Şebnem Çelebi ( ilgi alanı seçmek zorundaydım , seçmeden soruyu gönderemedim , ilgi alanının soruyla bir alakası yoktur.)

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Engin Deniz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhaba, Sorunuz benimle alakalı olmasa da aile hekiminize başvumanızı ve onun muayenesi ve yönlendirmesi ile hareket etmenizi öneririm.

11 Nisan 2016 12:16