Yi
Soru Sahibi
8 Ekim 2016 19:00

Sağ serebeller hemisferde atrofi

İyi akşamlar doktor hanım çekilen emar da sonuç kısmında şöyle yazıyor Beyin sapında kavernöz anjiom, sağ serebeller hemisferde atrofi. Bunun anlamı nedir acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aycan Aydoğmuş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Kavernöz anjiom iyi huylu damar yapısıdır. Beyin sapı yer itibarı ile önemli olduğu için mutlaka beyin cerrahisi tarafından değerlendirilmelidir.

8 Ekim 2016 19:19