Dy
Soru Sahibi
26 Mart 2017 02:09

Sağ böğrümdeki ağrı

Saygıdeğer hocam 3 gün önce gece sağ böğrüme bir ağrı saplandı birden,sabaha kadar beni kıvrandırdı.savah acile başvurdum kan idrar ve film çekildi ve genel cerrahi ye sevk edildim.doktor ultrason çekti veüroloji polikilinşğine sevk etti..ürolojide de ultrason,tomografi taş şüphesi ile G.M.Kemal dev. Hast. Sevk edildim.orada taş olmadığı ve G.Cerrahi doktorunun bakması söylendi.tekrar g.cerrahiye muayine oldum(2 doktor)en son sözleri bir üniversite hastanesine başvuracaksın teşhis koyamadık oldu.özel bir hastaneye gittim.burada üroloji,genel cerrahi ve nöroloji(bel fıtığı şüphesi) bölümlerine gittim MR dahil çektirdim.buradanda bana ne taş ne apandis nede başka bi teşhis konuldu ve yine bir üniversite hastanesine başvurmam sölendi.hocam bu yazdıklarım 3 gün içerisinde yapıldı ve hala aynı ağrıyı 3 gündür aralıksız çekiyorum.eşim apandisten amaliyat olmuştu bana belirtiler aynı apandis gibi diyor. Ağrı sağ kaburgamın altında başlıyor sağ böğrümde geziyor sağ arka belime vuruyor. Bana yardımcı olursanız sizlere minnettar kalır duacı olurum.İnanın ağrıdan duramıyorum lütfen hocam saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Öncelikle değerlendirilmeniz sıkıntı tespit edilmezse ağrı bölümü tarafından sorununuzun irdelenmesi gerekecektir. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Muayenehane Tel & Fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel)

5 Nisan 2017 23:00