ÇÇ
Soru Sahibi
7 Kasım 2017 06:39

Sağ böbrek Ve Sağ Yumurtalığımda Ağrı, Yanma

Hocam İyi günler; Üç ay önce sağ böbrekden taş kırdırdım. Şuan sağ böbreğimde ve sağ yumurtalığımda ağrı yanma tarzı bi acıma oluşturuyor beni rahatsız edici. Günde bir iki sefer oluyor bu. Sonra kendinden geçiyor. Taş kırdığım doktora gittim üç gün önce şikayetlerimi anlattım. Ultrason ile baktı böbrekler gayet iyi sorun yok dedi ayrıca idrar tahlili ve kültürüne de baktı temiz çıktı sonuçlar. Bu ağrı için de genel cerraha bir görün bağırsaklardan kaynaklı olabilir dedi. Sizce ne olabilir hocam nedir sorun ?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

bilgisayarlı tomografi veya BT ürografi yapılmasını öneririm

28 Kasım 2017 15:29
ÇÇ
Soru Sahibi

teşekkürler hocam.

19 Ocak 2018 00:32
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

rica ederim

6 Mart 2018 15:35