OY
Soru Sahibi
18 Nisan 2018 13:55

Saç sakal dokulmesi

Hocam merhaba, 2 yıldır saçlarım dökülüyor .saç diplerimde yanma ve kepekte oluyor.. kullandığım ilaçlar çare olmadı.son bir kaç aydır sakalım biyigim ve hatta kaslarimda kabuklanma ve kepekle birlikte dökülmeler mevcut.İnanin ne yapacağımı bilemiyorum artik.Yardımcı olursanız sevinirim.tesekkurler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Görmem lazım. Randevu alın. Cumartesi günleri de bu adresteyim. Özel Levent Polikliniği. Levent İstanbul *** *** **

18 Nisan 2018 16:37