sd
Soru Sahibi
28 Eylül 2014 04:12

roza hastasıyım

roza hastasıoldugum tehsişi kondu yaz ayları ve biraz fazla güneşte vakit geçirdiğim için roaccutane kullanımını kış ayına sarkıttım lakin roza jel kullanıyorum faydası var ama kuruluğu arada engelleyemiyorum kendimce bir deneme yapayımda rozanın kreamini kullandım jel gibi etki etmiyor birde bepanthol u de denedim bundanda bir sonuç alamadım kurulugu gidermem konusunda kream önerirmisiniz rica etsem ama kortuzon sakın olmasın içeriğinde iyi günler geçirmenizi diliyorum sağlıcakla kalın.. saygılarımla hastanız.. :-)

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Akne rozasenin daha başka tedavileri var.İnatçı durumlarda ben cilt içine özel iğneler yapıyorum ve çok güzel neticeler alıyorum.Cildi nemlendirmek için ,eczaneden alacağın gülsuyunu kullanabilirsin.Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

28 Eylül 2014 12:12