YE
Soru Sahibi
11 Mart 2017 18:25

Röntgenden dolayı dilim acıyor

Merhaba doktor bey ben 14 yaşındayım.Geçen hafta kanal tedavisi oldum alt sol en arka dişimden.Doktor bitirince röntgen çekmek için plastik bir kağıt koydu .Onu çıkarttıktan sonra acımaya başaldı.1 hafta sonra yani şimdi dilimi hiç kaldıramıyorum çünkü çok fena acıyor ne yapmalıyım bu ağrının geçmesi için? :((

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Tansu Erakman
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhabalar. Öncelikle gecmiş olsun diyorum. Doktorunuz 'periapikal film' çekmis fakat sanırım bu sizin dil altı ağız tabanı bölgenizi zedelemiş. Şimdilik bir gargara kullanabilirsiniz. Yaklaşık 1-2 hafta icerisinde geçecektir.

13 Mart 2017 09:36