TB
Soru Sahibi
29 Aralık 2017 12:59

Roaccutane sac dokulmesi

Hocam merhaba roaccutane kullaniyorum 2 aydir sacimin dibi gozukmeye basladi erkegim bu ilac yapar mi tedavi bittikten sonra sac dokulmesi gecer mi bu ilac surecinde önerebileceğiniz sampuan var mi tessekurler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, ilaca bağlı saç dökülmesi olabilir, ancak kan tetkikleri yapılıp tedavi edilmezse geri dönmez. sadece şampuan yetmez. uygun zamanında aç karnına randevu alarak gelebilirsin. iyi günler

30 Aralık 2017 00:09