Dm
Soru Sahibi
26 Ocak 2014 21:21

rica etsem yardımcı olurmusunuz

Ben 29 yaşında 7 aylık evliyim. Fsh degerlerim dengesiz en son aralik ayinda 37 idi e2 5.ocak ayinda fsh 7 e2 500. Amh degerim ise 0.1 . Erken over yetmezliği dendi bana bnm anne olma şansım var mi yoksa cok umutsuz bir vakkamiyim nolur yardim edin...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Gülekli
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merve hanım, gebe kalma şansınız var ancak sizi muayene etmeden kesin tanı ve bilgi vermek yetersiz olur. lütfen *** *** ** numasralı telefondan randevu alınız Prof Dr Bülent Gülekli

27 Ocak 2014 09:44