cr
Soru Sahibi
10 Eylül 2014 17:57

refleks terleme

hocam iyi günler ben bundan bir yıl once İstanbulda tavsıye üzerine ETS' amalıyatı oldum... hocam benım sorunum amalıyat sonrası aşırı şiddtetli şekilde refleks terlemem başladı ellerım harıcınde tüm vücüdum aşırı terlıyor ne yapmam gerek bunun kesın ve kalıcı tedavısı varmıdır yaşım 18

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba Rıfat bey, refleks terleme nedeniyle ETS op malesef hastalarda bu tür şikayetlere neden oluyor. Terleme nöralterapi ile kontrol altına alınabiliyor. ETS op sonrası hastalarda seanslar 10- 20 seans gibi uzun oluyor. Diğer konularda bilgilenmek için bana sorulan diğer soruların yanıtlarına bakabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle..

11 Eylül 2014 09:24