tz
Soru Sahibi
14 Mart 2018 23:42

reçete doğrulama

merhaba hocam 36 yaşında erkeğim, bir süre önce sarı ve beyaz renkte penis akıntısı başladı aynı zaman da isteksizlik dolayısı ile sertleşme de sorun ve de tam sertleşmeden ilk boşalma oluyor. ikinci sertleşme ise çok zor oluyor. bu tanılarla başvurduğum hekim tahliller yaparak, Tetradox 100mg kapsül ve Priligy 30mg 3lü tablet reçeteledi. Yazılan ilaçlardan Priligy içeriğinde erken boşalma tedavisi yazdığından kullanmadım ki sertleşme sorununun tedavisi için olmadığından. bu konuda beni aydınlatarak tavsiyenizi iletirseniz memnun olurum. saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Uygulanan tedavilerle ilgili hastayı muayene etmeden yorum yapmam uygun olmaz Hekiminiz sizi muayene edip değerlendirip uygun tedaviyi planlamıştır diye düşünüyorum. Endişeleriniz varsa sizi muayene eden hekiminiz ile paylaşmanızı öneririm. Duruma göre yeni planlama yapılacaktır geçmiş olsun

15 Mart 2018 20:03