BF
Soru Sahibi
24 Mart 2017 14:36

Rahim alinmasi

Annem 56 yasinda asiri kanamasi vardi dr gitti 3 e dusmus kandegeri kan takiyorlar saligununden beri dun ise 7.5olmus yine ayni sekilde kan takiyorlar parca alip patolojiye gonderdirler kan degerli yuksekince annemin rahmini alicaklar yoksa patolojiden gelen sonuca goremi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mete Güngör
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

sonuc ne cikarsa ciksin ameliyat olsun

21 Nisan 2017 22:27