td
Soru Sahibi
17 Haziran 2016 13:53

Rahim ağzı yarası

Hocam 1 ay önce rahim ağzında yara vardı yaktırdım ve bol sulu kanlı akıntı oluyordu daha sonra sarı yapiskan ve uzayan akıntı hafifte kokusu var hocam vajinit devam mı ediyor yarayı yaktirmadan önce geçmeyen vajinit vardı yara iyileşmiyor mu

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

HAYIR ANLATTIKLARINIZ İYLEŞME DÖNEMİ İLE İLGİLİDİR KISA SÜRE SONRA NORMALE DÖNER.

18 Haziran 2016 11:25
td
Soru Sahibi

Hocam doktorum yara yaktırdım da biokadin fitil verdimisti bunu fitili günde 2 defa kullansam

18 Haziran 2016 13:47
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

OLUR SIKINTI YARATMAZ.

20 Haziran 2016 09:08