TN
Soru Sahibi
23 Haziran 2015 17:43

rahim de oluşan polip

ben nezahat tuna sayın ayşe hocam bi sorunum var YAŞIM 53 menepozdayım lakin üç hafta gibi oldu tuvalete gitigimde kan geldi ve tahret alırken alime bişey değdiğini hissettim doktora gittim polit dedi büyümüş ameliyat dedi sonradan yine oluşurmu nasıl bi işlem olacak bilmiyorum narkozla uyutup zormu SONRA KANAMA OLURMU bu ameliyat biraz korku var bende rahimden yapılacakmış bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim telimi veriyorum *** *** ** istanbulda oturuyorum şimdiden çok tşk ederim hocam saygı ve sevgilerimle NEZAHAT TUNA

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba polıp alınması gerekir endişelenmenize gerek yok,tel ile arayacağım

23 Haziran 2015 17:55
TN
Soru Sahibi

sayın ayşe hocam nasılsınız size yazmıştım lakin ameliyat olmadım nedeni ise araştırmaya gitmemi söylediler şimdilik gitmedim bişey daha sormak istiyorum beni anlıyacanızı biliyorum bayan olduğumuzdan dolayı o zamandan bu güne kadar eşimle ilişkiye girmedim korkuyorum bişey olur diye sormak istediğim ilişkide bi sakınca olabilirmi size yazdığımdan bu güne kadar kanamam olmadı ne tavsiye edersiniz şimdiden tşk ederim sevgi ve sayğılarımla NOT . HANGİ HASTANEYE GİTMELİYİM bilgi verirseniz sevinirim tşk

5 Ağustos 2015 16:29
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

*** *** ** den randevu alabilirsiniz kliniğimizde yapılır ilişkide engel olmaz

5 Ağustos 2015 22:26
TN
Soru Sahibi

ayşe hocam teşekkürler sayğı ve sevgilerimle

6 Ağustos 2015 00:26
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Sağlıklı günler dilerim

7 Ağustos 2015 19:25