kb
Soru Sahibi
13 Ocak 2016 00:53

Rahatsız edici deri alti yaglanmasi

Merhaba doktor bey, ben Almanyada yaşıyorum 14 yaşındayim boynumun sağ tarafında derinin tam ortasinda bir top gibi parmağa gelen bir sey . Ve cok kez sıktım ama gecmedi son gücümle denedim yine olmadi acımıyorda beyaz katı birsey cikiyor cok az sadece ve burdaki doktorlarada gittim ama sanirim anlamadilar ne olabilir bu tesekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Öncelikle lezyonu görmeden ve muayene etmeden bir yprumda bulunmak doğru değil. Dermatolojide görsellik Diğer uzmanlık dallarında olduğundan çok daha önemlidir. Ancak anlattıklatınızda epidermal kist olabileceğini düşündüm. Herhangibir sıkıntı yaratmaz eğer düşündüğüm tanıysa. Fakat belirttiğim gibi bu sadece tahmin çok anlamlı değil. Geçmiş olsun

13 Ocak 2016 07:50