9 Kasım 2015 15:54

Radial sinir yaralanmasi

Mrb hocam 80 gün önce ateşli silah yaralanmasi sonucu humerus şaft kirigi amaliyat oldum radial sinir hasarı sonunda düşük el deformitesi oluştu halen devam ediyor 80.gunde emg cektirdim sonuç sağ radial sinir duyu dalında total motor dalında tricepsi innerve eden dalında hafif orta derecede rejenerasyon gösteren distalinde ise total lezyonu ile uyumludur hocam sizce ne yapmam gerekiyor sinir amaliyati gerekiyor mu yoksa biraz daha beklemem gerekir mi teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Candan Hundemir
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bu islerle ugrasan meslektaslarim var. Orn; Ozel Gaziosmanpasa Hast.nde (Istanbul) Bulent ve Berkant Beyler olabilir

9 Kasım 2015 21:11