29 Aralık 2014 16:11

prostatit

hocam sadece enfeksiyon bölümünün yazma yetkisi olan bazı sıvı antibiyotikler var.bunlarda hastaneye yatırılarak serum ile veriliyor.üroloji bölümün yazdığı antibiyotikler sadece geçici rahatlama sağlıyor.peki neden hastalar bu şekilde mağdur ediliyorlar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hilmi Kalan
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

GEREKSİZ VE KONTROLSÜZ İLAÇKULLANIMINI ENGELLLEMEK İÇİN,GEREKİRSE ÜROLOG ENFEKSİYONLA TEMASSA GEÇİP YARDIM İSTEYEBİLİR.

30 Aralık 2014 10:31