cm
Soru Sahibi
18 Ocak 2018 16:11

prostatit mi

Hocam merhaba. size daha öncede yazmıştım. Ben 3 yıl önce klimedya enfeksiyonu geçirmiştim doktorum penis ucundan örnek alıp hafif üretrit geçiriyosun emişti. 1 hafta tetradox ve cipro kullanmıstım. butun şikayetlerim geçmişti. daha öncede söyledğim gibi 8 ay önce varikosel ameliyatı sonrası reaktif hidrosel ve epididim kalınlasması yasadım. Şu 3 hafta kadar da büyük ve küçük tuvaletlerden hemen sonra akıntım oluyo normal zamanda yok.zevk suyuna benziyor(haftada 2 kez boşalıyorum) Bir de akıntı hissi ile idrar hissi gibi bi his var beni rahatsız eden.Birde boşalırken dökülme şeklinde oluyo. işemede ağrım sızım yanma yok. bu epididim kalınlasmasının artçılarını mı yasıyorum yoksa prostatıma mikrop bulasma ihtimali var mı ya da bu 3 sene önce yasadığım şey nüks etmıs olabılır mı . idrar ve meni kültüründe nadiren lökosit çıktı patojen üreme tespit edilmedi.

1 cevap
Cevaplar (1)

Mert Bey Merhaba. Prostatit tanısı zor koyuşabilen bir rahatsızlık. Bazı detaylı testler ve muayeneler yapılması gerekir. Şikayetleriniz epididim tahatsızlıklarından ziyade prostatite benziyor ancak muayene ve tetkik etmeden net bir yorum yapmak zor. İyi çalışmalar.

18 Ocak 2018 19:17