GP
Soru Sahibi
20 Eylül 2016 01:20

Prostat İltihabı

Saygıdeğer hocam 22 yaşındayım ve 8 9 aydır prostatit rahatsızlığı geçiriyorum şikayetlerim baya azaldı çok antibiyotik kullandım.Bu hastalık kısırlığa yol açarmı sperm tahlili yaptırmıştım herşey normal çıktı doktorlar genellikler yapmaz diyorlar bu hastalık geçermi cok korkuyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Paşa Bey Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Prostat enfeksiyonları tedavisi uzun süren ve zor tedavi edilen hastalıklardır. Aktif enfeksiyon yok ve semen analizinde iltihap hücrelerine rastlanmıyor ise sperm hareketliliği ve kalitesi üzerine olumsuz bir etkisi olmaz. Eğer semen analiz sonucunuz normal ise çocuk sahibi olma konusunda bir sorun yaşamazsınız. İyi çalışmalar.

20 Eylül 2016 16:40