4 Ağustos 2016 16:45

Polikistik over

Mrb hocam ben 24 yaşındayım 7 8 senedir pcos hastasıyım. Sürekli Diane 35 ve dienelle kullaniyorum kullanmadığım zamanlar da adet göremiyorum ve kilo artışı tuylenmem oluyor. İlaçsız olamamam erken menepoz mu oluyor ? Evlendiğinde çocugün olmayabilir diyorlar pcos hastalığı buna sebep olabiliyor mü? Hocam bide ayaklarımın altı çok yaniyo diyabet olabilir mi pcos da çok rastlanilan bişey mi ? Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın ..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Cahit Bozyel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lütfen telefon numaramdan beni arayın, uygun değilsem bilahare size dönerim. *** *** **

30 Eylül 2016 16:36