YS
Soru Sahibi
4 Şubat 2016 19:01

Polikistik over

Doktor bey 16 yaşındayım daha önce sivilcelerim için aknetrent diyehap kullanmıştım fakat bi senede tekrar ettiler polikistik over sendromu kondu ve prolaktinim yüksek çıktı bu yüzden olduğunu söyledi doktorum şimdi diane 35 kullanmaya başladım 3 gün önce bunun geçireceğini ama hapı bırakınca tekrar çıkacağını söylüyorlar ne kadar kullanmam gerekli bu hastalık sürekli sivilce mi yapar bırakınca çıkar mi tekrardan

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

degrli okurum polikistik over tedavisi yıllarca sürerecek faydasını 6 aydan önce göremeyeceksin bu tedaviye ilave olarak Er-YAG laser uygulamasıda yapılsın sabırlı olun 1 yıl içinde tedavi oturacak saygıalrımla

20 Şubat 2016 13:40