5 Ağustos 2017 11:31

Platin Ameliyatı

Merhaba hocam iyi günler. Benim mr sonuçlarımda l4 l5 düzeyinde spinal kanal çapı daralması çıktı doktor bey platin ameliyatı yapılması gerektiğini söyledi ağır sanayide çalışmaktayım işimi engellermi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Konuralp İlbay
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sadece tek seviyede spinal kanal çapı daralması varsa, platin gerekmeyebilir, hatta yaşınız 60'ın altındaysa ameliyat bile gerekmeyebilir. En az üç doktordan fikir alın ve bilhassa kamu hastanelerine müracaat edin. Hatta mümkünse bizim polikliniğimize müracaat edin. Hergün randevusuz hasta bakılıyor. Geçmiş olsun.

5 Ağustos 2017 12:52
Prof. Dr. Konuralp İlbay
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sadece tek seviyede spinal kanal çapı daralması varsa, platin gerekmeyebilir, hatta yaşınız 60'ın altındaysa ameliyat bile gerekmeyebilir. En az üç doktordan fikir alın ve bilhassa kamu hastanelerine müracaat edin. Hatta mümkünse bizim polikliniğimize müracaat edin. Hergün randevusuz hasta bakılıyor. Geçmiş olsun.

5 Ağustos 2017 12:53
Prof. Dr. Konuralp İlbay
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sadece tek seviyede spinal kanal çapı daralması varsa, platin gerekmeyebilir, hatta yaşınız 60'ın altındaysa ameliyat bile gerekmeyebilir. En az üç doktordan fikir alın ve bilhassa kamu hastanelerine müracaat edin. Hatta mümkünse bizim polikliniğimize müracaat edin. Hergün randevusuz hasta bakılıyor. Geçmiş olsun.

5 Ağustos 2017 12:53