TF
Soru Sahibi
4 Temmuz 2015 09:46

plasenta konusu

merhabalar ben 22+3 günlük hamileyim 1 temmuzda ayrıntılı ultrasona girdim raporda plasenta karporel posterior duvar yerleşimli olup alt polunun servikal ostiuma mesafesi 23.6 mm ölçülmüstůr yazıyor. serviks uzunluğu 59.8 mm. hocam benim ilk doğumumda sezeryan oldu. plesanta tamamen aşağıdami yukarı çıkma ihtimali varmı ayakta pek duramiyorum yatıp ayakları mı yukarı kaldırıyorum kanamam yok doğum erken mi olucak ben bu süreçte neler yapmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Özdur
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sıkıntı yok.özellikle dikkat etmen gereken birşey görünmüyor

4 Temmuz 2015 13:21