15 Haziran 2016 13:42

peynorie

Hocam merhabalar ben 25 yaşında genç bireyim doğumsal peynorie hastalığım var dı operasyon oldum şikayetim şu yönde penis mantar (başı) arasıyla yumuşak doku arasına dikiş atıldı ve bazı bölgeler de şişikler oldu özellikle arkasında şişikler oluştu ve Bu arada da kıllanma oldu sargım varken şişikler yokdu sargı çıkarınca oldu sürtünmeden dolayisiyla inmiyor şişikler sanırım ve mantarın arkasında gelen ince bir çizgi halindeki deri şişti kızardı doktorum ağrı kesici antibiyotik ve ya merhem vermedi bunu Nasıl çözebilirim şeytana uyup koparıcam sabır kalmadı lütfen yardımcı olunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Ben ce Sabırlı olun ve Olayı Ameliyat yaopan doktorunuzla mutlaka görüşün Geçmiş olsun

15 Haziran 2016 14:14