DK
Soru Sahibi
15 Mayıs 2017 12:02

Peridontoloji

Merhaba doktor bey benim babamda aşırı derecede diş eti çekilmesi var daha önce Mersin diş sağlığı merkezinde bir peridontoloji uzmanina gitmisti o bazi sorunlu dislerini cektirip geri gelmesini soylemisti suan 1,5,5,7,4 numarali disleri cekildi ancak suan doktordan randevu alamiyoruz siz bunun tedavisini yapabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA KORAY BEY.. TABİ Kİ PERİDODONTAL TEDAVİLER YAPIYORUZ. İHMAL ETMEMENİZİ ÖNERİRİM BİR AN ÖNCE TEDAVLERE BAŞLAYIN.

15 Mayıs 2017 13:05