KM
Soru Sahibi
27 Haziran 2016 03:11

peniste sivilce

penismin sağ alt tarafında (kökünde) küçük beyaz beyaz sivilce gibi tanecikler var bi kaç tanesini sıktım bazıları patlamıyo bazılarınin içinden beyaz toparlak bişey çıkıyo elimle yuvarlıyabiliyorum bazılarıda kanıyo ve arada kaşınıyo orası internetten biraz araştırdım hava aldırın falan diyodu 2 gün havalandırmayı denedim 5 dk falan havalandırdığımda sanki tanecikler küçülüyo gibi ve son olarakda cinsel deneyimim oldu ama 18 yaşından küçüğüm doktora gidersem herhangi bi polisi arama yada kötü birşey olurmu ve bu beyaz sivilce gibi şeyler nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Murat, Mutlaka Dr.a gitmelisin, Kötü bir şey yapmamışsınki polise şikayet etsinler. Endişelenme , rahat rahat dr.a git Bilgilenmek amacıyla www.yasarozgok.com u ziyaret edebilirsiniz. Geçmiş olsun

28 Haziran 2016 16:37