ao
Soru Sahibi
19 Eylül 2017 06:37

peniste kızarıklık

merhaba sayın hocam.. 26 yaşındayım. yaklaşık 1 senedir penisimde kızarıklık mevcut kabuk tutuyor dökülüyor ama hep kızarıklık devam ediyor uç kısmında ilk başlarda ufacıktı şimdi neredeyse yarısını kapladı. herhangi bi ilişkim olmadı bu zamana kadar. normalde ağrı kaşıntı falan yok ama ereksiyon halinde çok acıyor. başka hiç bi yerimde sedef hastalıgı yok buradakinin olma ihtimali var mıdır ve sedef ise çaresi var mıdır yoksa evlenmemek daha mı doğru olur? Şimdiden teşekkür ederim. Affınıza sığınarak resim atıyorum: http://imgim.com/7y8ayy.jpg

1 cevap
Cevaplar (1)

Fotoğraf paylaşımını doğru bulmuyorum ve fotoğraf üzerinden de tanı koymuyorum. Bu hekim için her zaman yanıltıcı olur ve yanlış tanıya neden olur. Muayene etmediğim hiç bir hastaya tanı bilgisi vermeyi mesleki tecrübelerim doğrultusunda doğru bulmuyorum.

19 Eylül 2017 23:30